Cargando Eventos

Eventos en octubre 2020

Navegación de búsqueda y vistas de Eventos

Navegación de vistas de Evento

Calendario de Eventos

Calendario de Eventos
lunes martes miércoles jueves viernes sábado domingo

Música de guitarra de Luis Alejandro García

29

Contacontos – “Coas mans na masa: contos de igualdade”

Mesa redonda – “CASOS DE ÉXITO DE ENOTURISMO”

Horarios dos Codex Cinema

Horarios dos Codex Cinema

Cata con Juanjo Figueroa Treus + Ruta con Guido guía por Barrio do Carme

Horarios dos Codex Cinema

Lucus In Vino Veritas 2020

Forget la France nos Tardeos da Praza do Campo

Horarios dos Codex Cinema

Encontro coa directora Paula Cons nos Codex

San Froilán 2020 – Programa do domingo 04

Horarios dos Codex Cinema

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

San Froilán 2020 – Programa do luns 05

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

San Froilán 2020 – Programa do martes 06

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

San Froilán 2020 – Programa do mércores 07

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

San Froilán 2020 – Programa do xoves 08

Horarios dos Codex Cinema fin de semana do 08 de outubro

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

Horarios dos Codex Cinema fin de semana do 08 de outubro

San Froilán 2020 – Programa do venres 09

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

Horarios dos Codex Cinema fin de semana do 08 de outubro

Sanfroidance

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

Horarios dos Codex Cinema fin de semana do 08 de outubro

San Froilán 2020 – Programa do domingo 11

San Froilán 2020 – Programa do San Froilán Miúdo

Horarios dos Codex Cinema fin de semana do 08 de outubro

San Froilán 2020 – Programa do luns 12

Encontro con Fernando Dacosta – Teatro

Contacontos – “E a ti… que che contaban?”.

Cine – ‘Os fillos da vide’

Proceso de creación da obra ‘Ubú Rei’

Teatro – ‘Imperátor’

Xornada sobre a estrutura e simbolismo das saunas castrexas

Carta de Ajuste nos Tardeos da Praza do Campo

Carta de Ajuste nos Tardeos da Praza do Campo

Paseos con Paulo Fabio Máximo e Güidox polo barrio do Carme

Carta de Ajuste en sesión vermú

Teatro – “FALAR POR FALAR”

Peza teatral «Sopresa»

20

Contacontos – “Noa no espello”

Conferencia – «Los cafés en el Lugo de antaño”

Cine – ‘El bígamo’

Inauguración da exposición «María Violencia» en Vieiros

Lugo en Danza – Taller de Público

Teatro en Lugo – “ONDE VIVEN OS MONSTROS”

‘Sons Creativos’

Proxección do documental «Una vida en nuestro planeta»

Teatro na Biblioteca Pública de Lugo – «Zapatos»

‘Sons Creativos’

O camiño inmersivo – Filmersión

Xornada – O humor na literatura de tradición oral

‘Sons Creativos’

Roteiro «Augas Vivas. As bacías do Minho e do Sil»

APLAZADO Los Alcántara en sesión vermú

Relatorio- demostración ‘Como vivir ou convivir coa creación artística’

Concerto Bird Lives no Club Clavicémbalo

Curtas de Alice Guy-Blaché 1911-1919

Taller de Público no Lugo en Danza – LED

II Obradoiro de maquillaxe peel-of de efectos especiais

Contacontos – “Historias da marquesa”

Programación Samaín 2020 Xuventude

Lugo en Danza – Andrés Corchero e Agustí Fernandez «Hara»

Programación Samaín 2020 Xuventude

Culturbán – Combate de pintura mural ao aire libre 

APRAZADO Paul Trío nos Tardeos da Praza do Campo

Programación Samaín 2020 Xuventude

APLAZADO – DJ de Stormcloud en sesión vermú

+ Exportar eventos